Vampire Odyssey

Vampire Odyssey демо та огляд SYNOT Games Slots слота

Рейтинг: 60% (1 голос) ∨
Запропонувати редагування
Порівняння
Рейтинг думок   +1
+1
0
Зачекайте, будь ласка...
Провайдер
Тип гри
Волатильність
Віддача
96.05 %
Макс виграш
10000 xB
Діапазон ставок
0.10 - 20 ($€£₽)
Сітка
5 x 10
Дата релізу: 25.10.2023
Демо Огляд Подібні Казино Бонуси Відгуки
Vampire Odyssey
Розгорнути
Оновити
Повідомити

Грати безкоштовно в демо-версію Vampire Odyssey від SYNOT Games Slots

Vampire Odyssey - ігровий автомат із категорії від компанії SYNOT Games Slots, що вийшов на ринок 25.10.2023. Гра виконана в жанрі , , , та доступна для користувачів комп'ютерів, телефонів та планшетів. Ігровий автомат невідома має волатильність і 96.05 % RTP. Ігрове поле розроблено за схемою 5 на 10 (барабанів * ліній). Мінімальна ставка починається з 0.10 ($€£₽), а максимальна досягає 20 ($€£₽). Максимальний виграш (множник до однієї ставки) дорівнює 10000 xB. Головні особливості автомата - .

Спробуйте [HD0] онлайн безкоштовно в демо-режимі без скачування або реєстрації. Щоб почати грати, просто завантажте гру та натисніть кнопку 'Обертати'.

Vampire Odyssey: RTP і волатильність

У Vampire Odyssey RTP 96.05 %: середня віддача гравцю, типова для ринку. За RTP - місце #11,320 з 25,200 слотів нашого каталогу.

На довгій серії обертань слот у середньому повертає 96.05 із кожних поставлених 100.

Волатильність Vampire Odyssey поки невідома.

Параметри гри
Основні дані
Параметри Значення
Виробник автомату: SYNOT Games Slots
Дата релізу: 25.10.2023
Тип ігрового автомата:
Віддача (%): 96.05 %
Волатильність:
Макс виграш: 10000 xB
Мінімальна ставка ($€£₽): 0.10
Максимальна ставка ($€£₽): 20
Монет на лінію: 1 - 1
Кількість барабанів: 5
Кількість ліній: 10
Ігрові функції
Параметри Значення
Тема грального автомату: , , ,
Спеціальні функції (бонуски):
Прогресивний джекпот:
Скаттер:
Бонусна гра:
Купівля бонусної гри:
Фрі спини:
Дикий символ:
Множник для Wild:
Ризик/Гембл/Подвоєння:
Автоматична гра:
Онлайн казино

Казино з Vampire Odyssey

SapphireBet Casino
SapphireBet Casino
Рейтинг 9
60.5/100
Софти (Ігри):
125 (17021)
Мін депозит:
1 EUR, 1 USD, 25 UAH
Час виплат:
Гаманці,миттєво
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GCB
BetPari Casino
BetPari Casino
Рейтинг 0
56.8/100
Софти (Ігри):
79 (11251)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GCB
Dragonara Online Casino
Dragonara Online Casino
Рейтинг 4
53.9/100
Софти (Ігри):
38 (8467)
Мін депозит:
20 USD, 20 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
MGA
MamzinoBet Casino
MamzinoBet Casino
Рейтинг 0
52.7/100
Софти (Ігри):
80 (10480)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
MGAUS
Lord Lucky Casino
Lord Lucky Casino
Рейтинг 0
51.9/100
Софти (Ігри):
32 (6114)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
MGA
Betano Casino
Betano Casino
Рейтинг 0
50.4/100
Софти (Ігри):
11 (2749)
Мін депозит:
10 USD
Час виплат:
Гаманці,0-72 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GLAUKGC
Winissimo Casino
Winissimo Casino
Рейтинг 0
50.4/100
Софти (Ігри):
76 (10421)
Мін депозит:
10 EUR, 10 USD, 10 GBP
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
MGAUKGC
Joya Casino
Joya Casino
Рейтинг 0
50.2/100
Софти (Ігри):
99 (11905)
Мін депозит:
10 EUR, 10 USD
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
AOFA
24Spin Casino
24Spin Casino
Рейтинг 0
50.1/100
Софти (Ігри):
39 (6608)
Мін депозит:
10 EUR, 10 USD
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
MGA
Zumospin Casino
Zumospin Casino
Рейтинг 0
50/100
Софти (Ігри):
87 (10850)
Мін депозит:
20 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
KGC
Все казино з Vampire Odyssey
Aladdin and The Magic Carpet
Aladdin and The Magic Carpet
SYNOT Games Slots
Aladdin and The Magic Carpet
Віддача:
95.97 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 9
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Crazy Wild Fruits
Crazy Wild Fruits
SYNOT Games Slots
Crazy Wild Fruits
Віддача:
96.08 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Book of Secrets Extra
Book of Secrets Extra
SYNOT Games Slots
Book of Secrets Extra
Віддача:
96 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Gold O'clock
Gold O'clock
SYNOT Games Slots
Gold O'clock
Віддача:
96.17 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Aloha Bar
Aloha Bar
SYNOT Games Slots
Aloha Bar
Віддача:
96.08 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Collect'em Fruits
Collect'em Fruits
SYNOT Games Slots
Collect'em Fruits
Віддача:
95.99 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 15
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Jack And The Mystery Monsters
Jack And The Mystery Monsters
SYNOT Games Slots
Jack And The Mystery Monsters
Віддача:
96.2 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 15
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Zeus Wild Thunder
Zeus Wild Thunder
SYNOT Games Slots
Zeus Wild Thunder
Віддача:
96 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 / 40
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Joker 50 Deluxe
Joker 50 Deluxe
SYNOT Games Slots
Joker 50 Deluxe
Віддача:
96.24 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 50
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Monkey Slots
Monkey Slots
SYNOT Games Slots
Monkey Slots
Віддача:
96 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Всі SYNOT Games Slots слоти
Безкоштовний слот

Вам також може сподобатися

Vampires: Blood Moon
Vampires: Blood Moon
Booming Games
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Vampires vs Wolves
Vampires vs Wolves
Pragmatic Play
Vampires vs Wolves
Віддача:
96.45 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Vampires vs Werewolves
Vampires vs Werewolves
The Stars Group (Amaya)
Vampires vs Werewolves
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Vampires Gone Wild
Vampires Gone Wild
Yolted
Vampires Gone Wild
Віддача:
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 5
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Vampires Feast (Triple PG)
Vampires Feast (Triple PG)
Triple PG
Vampires Feast (Triple PG)
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Vampires Feast
Vampires Feast
SkillOnNet
Vampires Feast
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Безкоштовний слот

Схожі на Vampire Odyssey ігри

Totally Reckless
Totally Reckless
Northern Lights Gaming
Totally Reckless
Віддача:
96.0 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Dead Man's Bullet
Dead Man's Bullet
Skywind
Dead Man's Bullet
Віддача:
96.5 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
3 / 1
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Hades Hot Roller 3x3
Hades Hot Roller 3x3
Gaming Corps
Hades Hot Roller 3x3
Віддача:
95.8 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Demonic Dolls
Demonic Dolls
Hacksaw Gaming
Demonic Dolls
Віддача:
96.26 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Moonlight Romance Twilight
Moonlight Romance Twilight
Microgaming
Moonlight Romance Twilight
Віддача:
96.2 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 3125
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Triple Fiesta
Triple Fiesta
Red Rake Gaming
Triple Fiesta
Віддача:
95.3 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Wicked Grin
Wicked Grin
Hacksaw Gaming
Wicked Grin
Віддача:
96.27 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Reel Wolf 3 Moons
Reel Wolf 3 Moons
Holle Games
Reel Wolf 3 Moons
Віддача:
95 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Don’t Die
Don’t Die
Wicked Games
Don’t Die
Віддача:
96.16 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 40
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Dancing Wilds
Dancing Wilds
Slammer Studios
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Усі схожі ігри
Безкоштовний слот

Нові слоти від SYNOT Games Slots

Hot River
Hot River
SYNOT Games Slots
Hot River
Віддача:
95.95 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 768
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Super Wild 64
Super Wild 64
SYNOT Games Slots
Super Wild 64
Віддача:
96.01 %
Волатильність:
Низька
Барабанів / Ліній:
3 / 64
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Volcano Explosive Dice
Volcano Explosive Dice
SYNOT Games Slots
Volcano Explosive Dice
Віддача:
95.05 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Queen of Treasure
Queen of Treasure
SYNOT Games Slots
Queen of Treasure
Віддача:
95.95 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Joker 40 1000
Joker 40 1000
SYNOT Games Slots
Joker 40 1000
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 40
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Wild Vaults Dice
Wild Vaults Dice
SYNOT Games Slots
Wild Vaults Dice
Віддача:
95.9 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 50
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Hammer of Aesir
Hammer of Aesir
SYNOT Games Slots
Hammer of Aesir
Віддача:
95.95 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 1024
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Fruity Gold 1000
Fruity Gold 1000
SYNOT Games Slots
Fruity Gold 1000
Віддача:
95.95 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
3 / 27
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Golden Egg of T-Rex Dice
Golden Egg of T-Rex Dice
SYNOT Games Slots
Golden Egg of T-Rex Dice
Віддача:
95.05 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Guard of Sparta
Guard of Sparta
SYNOT Games Slots
Guard of Sparta
Віддача:
95.92 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 4096
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Всі SYNOT Games Slots слоти
Безкоштовний слот

Майбутні пререлізи SYNOT Games Slots

Fire Witch X
Fire Witch X
SYNOT Games Slots
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Усі майбутні пререлізи SYNOT Games Slots
Безкоштовний слот

Нові слот бонуси для Vampire Odyssey

Joya Casino
Бонус на 4-й депозит
Joya Casino
Розмір бонусу
300 %✅ Бонус на 4-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
120 EUR
Вейджер:
35 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
Бонус на 3-й депозит
Joya Casino
Розмір бонусу
250 %✅ Бонус за 3-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
90 EUR
Вейджер:
35 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
Бонус на 2-й депозит
Joya Casino
Розмір бонусу
200 %✅ Бонус на другий депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
60 EUR
Вейджер:
35 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
Вітальний бонус
Joya Casino
Розмір бонусу
150 %✅ Вітальний бонус
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
30 EUR
Вейджер:
35 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
Кешбек бонус
Joya Casino
Розмір бонусу
20 %✅ Щоденний кешбек
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
20 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
Матч-бонус
Joya Casino
Розмір бонусу
200 %
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
1500 EUR
Деп для видачі:
30 EUR
Вейджер:
40 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
Кешбек бонус
Joya Casino
Розмір бонусу
35 %✅ Щомісячний кешбек
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
20 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
Бонус до дня народження
Joya Casino
Розмір бонусу
∞
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
Без вейджера
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
Матч-бонус
Joya Casino
Розмір бонусу
100 %
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
500 EUR
Деп для видачі:
30 EUR
Вейджер:
35 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Joya Casino
VIP бонус
Joya Casino
Розмір бонусу
∞
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
Без вейджера
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Всі SYNOT Games Slots бонуси
Безкоштовний слот

Інформація про публікацію

Параметри Розміщено на нашому сайті
Дата додавання 25 жовтня 2023 р. о 06:00
Остання редакція 25 жовтня 2023 р. о 06:00
Переглядів 241
Безкоштовний слот

Автор картки

Параметри Огляд Vampire Odyssey підготовлений та опублікований
Публікація 4LUCK Видавець
Автор картки
Перевірено фактчекером IvanPronin IvanPronin CEO | |
Усі права захищені

Усі бренди та торгові марки, згадані на цій сторінці, належать їх власникам та використовуються виключно з інформаційною метою відповідно до умов сумлінного використання.
4LUCK є незалежним оглядовим порталом і не пов'язаний, не схвалений і не управляється жодним із брендів, описаних на цій сторінці.

Гра казино

Відгуки та думки гравців (0)

Повідомлень поки що немає

На даний момент тут немає жодного коментарю. Ви можете стати першим плакатом.

Написати відгук, коментар

Оцінити ігровий автомат та написати відгук