Fowl Play Centurion Megaways

Fowl Play Centurion Megaways демо та огляд WMG слота

Рейтинг: 60% (1 голос) ∨
Запропонувати редагування
Порівняння
Рейтинг думок   0
0
0
Зачекайте, будь ласка...
Провайдер
WMG
Тип гри
Волатильність
Віддача
Макс виграш
5000 xB
Діапазон ставок
0.20 - 20 ($€£₽)
Сітка
6 x 117649
Дата релізу: 13.11.2023
Демо Огляд Подібні Казино Бонуси Відгуки
Fowl Play Centurion Megaways
Розгорнути
Оновити
Повідомити

Грати безкоштовно в демо-версію Fowl Play Centurion Megaways від WMG

Fowl Play Centurion Megaways - ігровий автомат із категорії від компанії WMG, що вийшов на ринок 13.11.2023. Гра виконана в жанрі , , , , , та доступна для користувачів комп'ютерів, телефонів та планшетів. Ігровий автомат має волатильність і невідома RTP. Ігрове поле розроблено за схемою 6 на 117649 (барабанів * ліній). Мінімальна ставка починається з 0.20 ($€£₽), а максимальна досягає 20 ($€£₽). Максимальний виграш (множник до однієї ставки) дорівнює 5000 xB. Головні особливості автомата - , , , , , , .

Спробуйте [HD0] онлайн безкоштовно в демо-режимі без скачування або реєстрації. Щоб почати грати, просто завантажте гру та натисніть кнопку 'Обертати'.

Fowl Play Centurion Megaways: RTP і волатильність

RTP Fowl Play Centurion Megaways поки невідомий.

Fowl Play Centurion Megaways - слот із середньою волатильністю: баланс між тим, як часто він платить і скільки.

Параметри гри
Основні дані
Параметри Значення
Виробник автомату: WMG
Дата релізу: 13.11.2023
Тип ігрового автомата:
Віддача (%):
Волатильність:
Макс виграш: 5000 xB
Мінімальна ставка ($€£₽): 0.20
Максимальна ставка ($€£₽): 20
Монет на лінію: 1 - 1
Кількість барабанів: 6
Кількість ліній: 117649
Ігрові функції
Параметри Значення
Тема грального автомату: , , , , ,
Спеціальні функції (бонуски): , , , , , ,
Прогресивний джекпот:
Скаттер:
Бонусна гра:
Купівля бонусної гри:
Фрі спини:
Дикий символ:
Множник для Wild:
Ризик/Гембл/Подвоєння:
Автоматична гра:
Онлайн казино

Казино з Fowl Play Centurion Megaways

Winkey Casino
Winkey Casino
Рейтинг 6
47.6/100
Софти (Ігри):
46 (10425)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
XX
StarVegas Casino
StarVegas Casino
Рейтинг 0
47.2/100
Софти (Ігри):
17 (3602)
Мін депозит:
5 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (12/7) :
Регулювання:
MGA
RaiseBet Casino
RaiseBet Casino
Рейтинг 0
45.2/100
Софти (Ігри):
30 (5782)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
ADM
Donni Casino
Donni Casino
Рейтинг 0
45.2/100
Софти (Ігри):
31 (5991)
Мін депозит:
20 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
ADM
Eurobet Casino
Eurobet Casino
Рейтинг 2
44.8/100
Софти (Ігри):
47 (9385)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
XX
GiocoWin Casino
GiocoWin Casino
Рейтинг 0
44.7/100
Софти (Ігри):
31 (6176)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
ADM
Newbet365 Casino
Newbet365 Casino
Рейтинг 0
44.6/100
Софти (Ігри):
34 (7100)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
ADM
MonkeyBet Casino
MonkeyBet Casino
Рейтинг 0
44.4/100
Софти (Ігри):
36 (6995)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
ADM
Bet8 Casino
Bet8 Casino
Рейтинг 0
44.4/100
Софти (Ігри):
36 (6866)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
ADM
Passbet Casino
Passbet Casino
Рейтинг 0
44.3/100
Софти (Ігри):
37 (7461)
Мін депозит:
20 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
ADM
Все казино з Fowl Play Centurion Megaways
4 Fowl Play London
4 Fowl Play London
WMG
4 Fowl Play London
Віддача:
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
20 / 40
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Haunted House (WMG)
Haunted House (WMG)
WMG
Haunted House (WMG)
Віддача:
92.2 %
Волатильність:
Нижче середнього
Барабанів / Ліній:
5 / 5
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Haunted House Repeats
Haunted House Repeats
WMG
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Bagman Escape
Bagman Escape
WMG
Bagman Escape
Віддача:
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Sam The Ham Independence Pig
Sam The Ham Independence Pig
WMG
Sam The Ham Independence Pig
Віддача:
92.2 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
4 Montezuma's Treasure
4 Montezuma's Treasure
WMG
4 Montezuma's Treasure
Віддача:
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
20 / 40
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Evil Cards
Evil Cards
WMG
Evil Cards
Віддача:
93.2 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Fowl Play Ireland
Fowl Play Ireland
WMG
Fowl Play Ireland
Віддача:
90.4 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 4096
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Всі WMG слоти
Безкоштовний слот

Вам також може сподобатися

Fowl Play Ireland
Fowl Play Ireland
WMG
Fowl Play Ireland
Віддача:
90.4 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 4096
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Безкоштовний слот

Схожі на Fowl Play Centurion Megaways ігри

Bjorn (Thunderkick)
Bjorn (Thunderkick)
Thunderkick
Bjorn (Thunderkick)
Віддача:
94.22 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
8 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Cats Megaways
Cats Megaways
iSoftBet
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
6 / 117649
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Lions Dice Extreme
Lions Dice Extreme
TipTop
Lions Dice Extreme
Віддача:
96 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 5
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Cheetah Wild
Cheetah Wild
Pragmatic Play
Cheetah Wild
Віддача:
96.5 %
Волатильність:
Низька
Барабанів / Ліній:
5 / 1024
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Pelican Payday
Pelican Payday
Pragmatic Play
Pelican Payday
Віддача:
96.59 %
Волатильність:
Низька
Барабанів / Ліній:
3 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Rats VS Ravens Coin Grid
Rats VS Ravens Coin Grid
Maxxi Labs
Віддача:
96 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
6 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Turkeys Gone Wild
Turkeys Gone Wild
Maxxi Labs
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
6 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Royal Rage
Royal Rage
TrueLab
Royal Rage
Віддача:
96 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Gator Hunters 2
Gator Hunters 2
NoLimit City
Gator Hunters 2
Віддача:
96 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
6 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Ganamos Fortune
Ganamos Fortune
Belatra
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Усі схожі ігри
Безкоштовний слот

Нові слоти від WMG

Fowl Play Ireland
Fowl Play Ireland
WMG
Fowl Play Ireland
Віддача:
90.4 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 4096
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Haunted House (WMG)
Haunted House (WMG)
WMG
Haunted House (WMG)
Віддача:
92.2 %
Волатильність:
Нижче середнього
Барабанів / Ліній:
5 / 5
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Sam The Ham Independence Pig
Sam The Ham Independence Pig
WMG
Sam The Ham Independence Pig
Віддача:
92.2 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Evil Cards
Evil Cards
WMG
Evil Cards
Віддача:
93.2 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Bagman Escape
Bagman Escape
WMG
Bagman Escape
Віддача:
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Fowl Play Centurion Megaways
Fowl Play Centurion Megaways
WMG
Fowl Play Centurion Megaways
Віддача:
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 117649
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
4 Montezuma's Treasure
4 Montezuma's Treasure
WMG
4 Montezuma's Treasure
Віддача:
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
20 / 40
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Всі WMG слоти
Безкоштовний слот

Майбутні пререлізи WMG

Haunted House Repeats
Haunted House Repeats
WMG
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Усі майбутні пререлізи WMG
Безкоштовний слот

Нові слот бонуси для Fowl Play Centurion Megaways

Winkey Casino
Вітальний бонус
Winkey Casino
Розмір бонусу
100 спинів
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
100 спинів
Деп для видачі:
1000 RUB
Вейджер:
40 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Winkey Casino
Фріс Спінс Бонус
Winkey Casino
Розмір бонусу
100 спинів
ПРОМОКІД:
100FS
Макс бонус:
100 спинів
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
40 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Winkey Casino
Матч-бонус
Winkey Casino
Розмір бонусу
100 %
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
10000 RUB
Деп для видачі:
1000 RUB
Вейджер:
100 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Всі WMG бонуси
Безкоштовний слот

Інформація про публікацію

Параметри Розміщено на нашому сайті
Дата додавання 15 листопада 2023 р. о 09:02
Остання редакція 16 листопада 2023 р. о 20:33
Переглядів 491
Безкоштовний слот

Автор картки

Параметри Огляд Fowl Play Centurion Megaways підготовлений та опублікований
Публікація 4LUCK Видавець
Автор картки
Перевірено фактчекером IvanPronin IvanPronin CEO | |
Усі права захищені

Усі бренди та торгові марки, згадані на цій сторінці, належать їх власникам та використовуються виключно з інформаційною метою відповідно до умов сумлінного використання.
4LUCK є незалежним оглядовим порталом і не пов'язаний, не схвалений і не управляється жодним із брендів, описаних на цій сторінці.

Гра казино

Відгуки та думки гравців (0)

Повідомлень поки що немає

На даний момент тут немає жодного коментарю. Ви можете стати першим плакатом.

Написати відгук, коментар

Оцінити ігровий автомат та написати відгук