Crocodile Hunt

Crocodile Hunt демо та огляд Rival Gaming слота

Рейтинг: 60% (1 голос) ∨
Запропонувати редагування
Порівняння
Рейтинг думок   0
0
0
Зачекайте, будь ласка...
Провайдер
Тип гри
Волатильність
Віддача
93.91 %
Макс виграш
3200 xB
Діапазон ставок
0.10 - 30 ($€£₽)
Сітка
7 x
Дата релізу: 18.11.2023
Демо Огляд Подібні Казино Бонуси Відгуки
Crocodile Hunt
Розгорнути
Оновити
Повідомити

Грати безкоштовно в демо-версію Crocodile Hunt від Rival Gaming

Crocodile Hunt - ігровий автомат із категорії від компанії Rival Gaming, що вийшов на ринок 18.11.2023. Гра виконана в жанрі , , та доступна для користувачів комп'ютерів, телефонів та планшетів. Ігровий автомат невідома має волатильність і 93.91 % RTP. Мінімальна ставка починається з 0.10 ($€£₽), а максимальна досягає 30 ($€£₽). Максимальний виграш (множник до однієї ставки) дорівнює 3200 xB. Головні особливості автомата - , , , .

Спробуйте [HD0] онлайн безкоштовно в демо-режимі без скачування або реєстрації. Щоб почати грати, просто завантажте гру та натисніть кнопку 'Обертати'.

Crocodile Hunt: RTP і волатильність

У Crocodile Hunt RTP 93.91 %: низька віддача гравцю, казино лишає собі більше, ніж у більшості слотів. За RTP - місце #23,676 з 25,200 слотів нашого каталогу.

На довгій серії обертань слот у середньому повертає 93.91 із кожних поставлених 100.

Волатильність Crocodile Hunt поки невідома.

Параметри гри
Основні дані
Параметри Значення
Виробник автомату: Rival Gaming
Дата релізу: 18.11.2023
Тип ігрового автомата:
Віддача (%): 93.91 %
Волатильність:
Макс виграш: 3200 xB
Мінімальна ставка ($€£₽): 0.10
Максимальна ставка ($€£₽): 30
Монет на лінію: 1 - 1
Кількість барабанів: 7
Кількість ліній:
Ігрові функції
Параметри Значення
Тема грального автомату: , ,
Спеціальні функції (бонуски): , , ,
Прогресивний джекпот:
Скаттер:
Бонусна гра:
Купівля бонусної гри:
Фрі спини:
Дикий символ:
Множник для Wild:
Ризик/Гембл/Подвоєння:
Автоматична гра:
Онлайн казино

Казино з Crocodile Hunt

Money-x Casino
Money-x Casino
Рейтинг 58
68.5/100
Софти (Ігри):
100 (15260)
Мін депозит:
200 RUB
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
AOFA
Winwin Casino
Winwin Casino
Рейтинг 5
63.1/100
Софти (Ігри):
65 (8010)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GCB
SapphireBet Casino
SapphireBet Casino
Рейтинг 9
60.5/100
Софти (Ігри):
125 (17021)
Мін депозит:
1 EUR, 1 USD, 25 UAH
Час виплат:
Гаманці,миттєво
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GCB
BetPari Casino
BetPari Casino
Рейтинг 0
56.8/100
Софти (Ігри):
79 (11251)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GCB
DBbet Casino
DBbet Casino
Рейтинг 7
54.1/100
Софти (Ігри):
87 (11943)
Мін депозит:
1 EUR, 1 USD
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GCB
GoldPari Casino
GoldPari Casino
Рейтинг 0
54/100
Софти (Ігри):
126 (14661)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
XX
22 Casino
22 Casino
Рейтинг 1
53.4/100
Софти (Ігри):
88 (10872)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
XX
Bizbet Casino
Bizbet Casino
Рейтинг 0
51.9/100
Софти (Ігри):
56 (6999)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GCB
Spinzz Casino
Spinzz Casino
Рейтинг 0
51.1/100
Софти (Ігри):
109 (15260)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
GCB
SpinTiger Casino
SpinTiger Casino
Рейтинг 0
51/100
Софти (Ігри):
74 (12229)
Мін депозит:
10 EUR
Час виплат:
Гаманці,0-24 год.
Саппорт (24/7) :
Регулювання:
AOFA
Все казино з Crocodile Hunt
Jolly Roger Jackpot
Jolly Roger Jackpot
Rival Gaming
Jolly Roger Jackpot
Віддача:
94.1 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 50
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Gobbler's Gold
Gobbler's Gold
Rival Gaming
Gobbler's Gold
Віддача:
94.61 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
5 Reel Bingo
5 Reel Bingo
Rival Gaming
5 Reel Bingo
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
30-ball BINGO
30-ball BINGO
Rival Gaming
30-ball BINGO
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
/
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Big Cash Win
Big Cash Win
Rival Gaming
Big Cash Win
Віддача:
94.22 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
3 / 1
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
5 Reel Circus
5 Reel Circus
Rival Gaming
5 Reel Circus
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 15
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Baccarat (Rival)
Baccarat (Rival)
Rival Gaming
Baccarat (Rival)
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
/
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Caribbean Stud
Caribbean Stud
Rival Gaming
Caribbean Stud
Віддача:
96.65 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
/
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Aces & Faces (Rival)
Aces & Faces (Rival)
Rival Gaming
Aces & Faces (Rival)
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
/
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Tycoon Towers
Tycoon Towers
Rival Gaming
Tycoon Towers
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 50
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Всі Rival Gaming слоти
Безкоштовний слот

Вам також може сподобатися

Crocodile Blitz Extreme
Crocodile Blitz Extreme
Playtech
Crocodile Blitz Extreme
Віддача:
95.61 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 6400
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Безкоштовний слот

Схожі на Crocodile Hunt ігри

Cats Megaways
Cats Megaways
iSoftBet
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
6 / 117649
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Give Me Gold & Explode Power Combo
Give Me Gold & Explode Power Combo
All41 Studios
Give Me Gold & Explode Power Combo
Віддача:
96.2 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
5 / 60
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Moonlight Romance Twilight
Moonlight Romance Twilight
Microgaming
Moonlight Romance Twilight
Віддача:
96.2 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 3125
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Treasure Gems
Treasure Gems
Microgaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Gator Hunters 2
Gator Hunters 2
NoLimit City
Gator Hunters 2
Віддача:
96 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
6 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Buffalo Goes Wild II
Buffalo Goes Wild II
Mancala Gaming
Buffalo Goes Wild II
Віддача:
95 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Gates of Hercules 10,000
Gates of Hercules 10,000
Booming Games
Gates of Hercules 10,000
Віддача:
95.9 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Jewel Clicker: Rockageddon
Jewel Clicker: Rockageddon
Turbo Games
Jewel Clicker: Rockageddon
Віддача:
96 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
/
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Wheel of Porkies
Wheel of Porkies
Iron Dog Studio
Wheel of Porkies
Віддача:
95.3 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Reel Wolf 3 Moons
Reel Wolf 3 Moons
Holle Games
Reel Wolf 3 Moons
Віддача:
95 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Усі схожі ігри
Безкоштовний слот

Нові слоти від Rival Gaming

Deadshot
Deadshot
Rival Gaming
Deadshot
Віддача:
96.17 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 50
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Wildcat Fury
Wildcat Fury
Rival Gaming
Wildcat Fury
Віддача:
96.24 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Trollheim
Trollheim
Rival Gaming
Trollheim
Віддача:
96.33 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 50
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Snitches Get Riches
Snitches Get Riches
Rival Gaming
Snitches Get Riches
Віддача:
96.39 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Golden Rails Express
Golden Rails Express
Rival Gaming
Golden Rails Express
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Hungry Hogs
Hungry Hogs
Rival Gaming
Hungry Hogs
Віддача:
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Rise of Poseidon Extreme
Rise of Poseidon Extreme
Rival Gaming
Rise of Poseidon Extreme
Віддача:
96.01 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Bongo's Bananas
Bongo's Bananas
Rival Gaming
Bongo's Bananas
Віддача:
96.27 %
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
3 Kingdoms of Fortune
3 Kingdoms of Fortune
Rival Gaming
3 Kingdoms of Fortune
Віддача:
96.23 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 50
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Scrooge's Bah Humbucks
Scrooge's Bah Humbucks
Rival Gaming
Scrooge's Bah Humbucks
Віддача:
96.23 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 / 50
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Всі Rival Gaming слоти
Безкоштовний слот

Майбутні пререлізи Rival Gaming

Cheetah Chase (Rival Gaming)
Cheetah Chase (Rival Gaming)
Rival Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Усі майбутні пререлізи Rival Gaming
Безкоштовний слот

Нові слот бонуси для Crocodile Hunt

Money-x Casino
Вітальний бонус
Money-x Casino
Розмір бонусу
50 спинів✅ 50 спінів без вейджера
ПРОМОКІД:
4LUCK1
Макс бонус:
50 спинів
Деп для видачі:
1500 RUB
Вейджер:
Без вейджера
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Winwin Casino
Фріс Спінс Бонус
Winwin Casino
Розмір бонусу
100 спинів✅ Ексклюзивний бездепозитний бонус
ПРОМОКІД:
LATEST100
Макс бонус:
100 спинів
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
DBbet Casino
Фріс Спінс Бонус
DBbet Casino
Розмір бонусу
20 спинів✅ Ексклюзивний бездепозитний бонус
ПРОМОКІД:
4LUCK
Макс бонус:
20 спинів
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
25 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Winwin Casino
Матч-бонус
Winwin Casino
Розмір бонусу
50 %
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
100 EUR
Деп для видачі:
10 EUR
Вейджер:
45 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Winwin Casino
Кешбек бонус
Winwin Casino
Розмір бонусу
11 %✅ Кешбек бонус
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
Без вейджера
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Bizbet Casino
Матч-бонус
Bizbet Casino
Розмір бонусу
50 %✅ Щотижневий бонус за поповнення
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 EUR
Деп для видачі:
10 EUR
Вейджер:
35 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Bizbet Casino
Бонус до дня народження
Bizbet Casino
Розмір бонусу
20 спинів✅ Бонус до дня народження
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
20 спинів
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
Без вейджера
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Bizbet Casino
Кешбек бонус
Bizbet Casino
Розмір бонусу
11 %✅ Кешбек бонус
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
Немає ліміту
Деп для видачі:
Не потрібно
Вейджер:
Без вейджера
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Bizbet Casino
Бонус на 4-й депозит
Bizbet Casino
Розмір бонусу
25 %✅ Бонус за 4-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
400 EUR
Деп для видачі:
10 EUR
Вейджер:
35 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Bizbet Casino
Бонус на 3-й депозит
Bizbet Casino
Розмір бонусу
25 %✅ Бонус на третій депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
400 EUR
Деп для видачі:
15 EUR
Вейджер:
35 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
Немає ліміту
Всі Rival Gaming бонуси
Безкоштовний слот

Інформація про публікацію

Параметри Розміщено на нашому сайті
Дата додавання 18 листопада 2023 р. о 06:05
Остання редакція 20 листопада 2023 р. о 05:03
Переглядів 253
Безкоштовний слот

Автор картки

Параметри Огляд Crocodile Hunt підготовлений та опублікований
Публікація 4LUCK Видавець
Автор картки
Перевірено фактчекером IvanPronin IvanPronin CEO | |
Усі права захищені

Усі бренди та торгові марки, згадані на цій сторінці, належать їх власникам та використовуються виключно з інформаційною метою відповідно до умов сумлінного використання.
4LUCK є незалежним оглядовим порталом і не пов'язаний, не схвалений і не управляється жодним із брендів, описаних на цій сторінці.

Гра казино

Відгуки та думки гравців (0)

Повідомлень поки що немає

На даний момент тут немає жодного коментарю. Ви можете стати першим плакатом.

Написати відгук, коментар

Оцінити ігровий автомат та написати відгук