Neon Win Casino

Neon Win Casino детальний розбір

#2256 у рейтингу з оцінкою 43/100
Запропонувати редагування
Порівняння
Рейтинг казино
1 858
Відгуків
0
Обговорень
0
Бонусов
16
Слотів
5661
Софтів
31
Представник на сайті
4Luck
Посередник у суперечках
4Luck
Огляд Претензії Бонуси Слоти Відгуки Обговорення Запитання Події
Не ліцензовано
У цього казино немає спеціального дозволу на ведення гральної діяльності.
Проблеми із самообмеженням
Самовідведення від гри або не реалізоване взагалі, або його процес надто сильно й неадекватно ускладнено (з одного боку гравець не може обмежитися одним кліком, а з іншого — розблокування відбувається за першим зверненням у підтримку).

Загальний рейтинг 2026

Рейтинг APC
Користувальницький Рейтинг
Рейтинг думок   +1
+1
0
Зачекайте, будь ласка...
Динаміка оцінок
Neon Win Casino

Рейтинг Співтовариства

41
Від 1 учасника

Додати відгук

Експертні оцінки
Яку оцінку експерти поставили Neon Win Casino
Поки що жоден із оцінювачів не додав рецензію на Neon Win Casino
Оцінки користувача
Яку оцінку давали реальні гравці Neon Win Casino?
MariyaKonor
MariyaKonor додав оцінку гравця
3 years тому
4.1 GPs
Neon Win Casino

Зведення

Мін депозит
10 EUR
мін. висновок
10 EUR
Депозит та висновок
Умови та ліміти на виведення коштів
Тип казино
Саппорт
24/7
Мови інтерфейсу
Рік заснування
2023
Оператор
Регулювання
Казино у групі
2
Подати скаргу
Neon Win Casino

Офіційний сайт

Параметри Картка сайту казино Neon Win Casino
Офіційний сайт казино Перейти на сайт
Оператор казино
Ліцензія Neon Win Casino Hidden
Номер ліцензії Не опубліковано
Сертифікація та Тестування
Софт 3 Oaks Gaming3 Oaks GamingPlaysonPlaysonSpribeSpribePragmatic PlayPragmatic PlayRuby PlayRuby PlayOnlyplayOnlyplayBGamingBGamingEvoplayEvoplayKA GamingKA GamingKalambaKalambaGamzixGamzixBet2TechBet2TechPlatipusPlatipusBelatraBelatraCyberslotsCyberslotsFugasoFugasoHabanero SystemsHabanero SystemsKiron InteractiveKiron InteractiveApollo GamesApollo GamesCaleta GamingCaleta GamingBetsoft GamingBetsoft GamingThunderSpinThunderSpinBetgames.TVBetgames.TVTurbo GamesTurbo GamesSuper Spade GamesSuper Spade GamesBarbara BangBarbara BangEvolution GamingEvolution GamingGamebeatGamebeatNetGame EntertainmentNetGame EntertainmentNetEntNetEntRed Tiger GamingRed Tiger Gaming
Провайдери живого казино Pragmatic PlayPragmatic PlayBetgames.TVBetgames.TVEvolution GamingEvolution Gaming
Підтримувані мови Казахський (KK), Українська (RU)
Neon Win Casino

Депозити, висновки та умови оплати

Параметри Варіанти оплати
Мінімальна сума депозиту 10 EUR
Мінімальна сума зняття 10 EUR
Підтримувані валюти Euro (EUR), Kazakhstani tenge (KZT), Russian ruble (RUB)
Методи депозиту , ,
Методи виведення , ,
Верифікація під час виведення коштів
Холд суми виведення
Умови виведення
ліміїти на висновок
час очікування виводу 0-72 год.
електронні гаманці 0-24 год.
банківські картки 0-48 год.
банківські рахунки не виробляється
виплати у вихідні
Neon Win Casino

На мобільному чи комп'ютері

Параметри Ігрова платформа Neon Win Casino на мобільному (телефон, смартфон, планшет на Android чи iOS) і на десктопі (завантажуваний або браузерний клієнт)
Мобільна версія
ПК-версія
Завантажувана версія
Живі дилери
Віртуальна реальність
Neon Win Casino

Служба підтримки

Параметри Як швидко зв'язатися зі службою підтримки Neon Win Casino
Профілактика гральної залежності
Час підтримки 24/7
Живий чат
Neon Win Casino

Також пропонує

Параметри Додаткові послуги
Інші сервіси
Партнерська програма Pelican Affiliate Program
Neon Win Casino

Бонуси, промокоди та купони

Усі бонуси
Усі купони
Neon Win Casino
Бонус на 8-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
333 %✅ Бонус за 8-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Бонус на 7-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
125 %✅ Бонус за 7-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Бонус на 6-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
80 %✅ Бонус за 6-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Бонус на 5-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
55 %✅ Бонус за 5-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Бонус на 4-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
125 %✅ Бонус на 4-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Бонус на 3-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
40 USD✅ Бонус за 3-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
40 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Бонус на 2-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
11 %✅ Бонус на 2-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Вітальний бонус
Neon Win Casino
Розмір бонусу
120 %✅ Привітальний бонус
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Бонус на 10-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
111 %✅ Бонус за 10-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino
Бонус на 9-й депозит
Neon Win Casino
Розмір бонусу
177 %✅ Бонус за 9-й депозит
ПРОМОКІД:
Не потрібно
Макс бонус:
300 USD
Деп для видачі:
5 USD
Вейджер:
30 xB
Виводиться?
Виведений
Макс кешаут:
300 USD
Neon Win Casino

Скарги та претензії

Вирішених проблем
0 з 0
Відсоток вирішених
%
Порівн. час життя скарги
Порівн. сума претензії
USD
Немає скарг

Як шкода! Наразі немає опублікованих скарг.

Neon Win Casino

Детальний огляд

ІІ-зведення
ChatGPT logo Claude logo Perplexity logo Grok logo Gemini logo
Neon Win Casino

Реєстрація та ліцензування — Neon Win Casino

Neon Win Casino засновано у 2023 році; керується (2 казино в групі), ліцензія (№ ліц. ) і не проходить періодичне тестування та сертифікацію.

Платформа та вибір ігор

Заклад працює на власної розробки і пропонує 5661 слот від 31 розробник. сайт адаптовано для мобільних пристроїв (планшетів і смартфонів на Android та iOS). доступні ігри з живими дилерами (3 провайдера). Ігри казино коректно працюють у всіх сучасних браузерах. Завантажуваний клієнт не надається. Серед додаткових сервісів є . У платформу Neon Win Casino інтегровано партнерську програму; огляд — Pelican Affiliate Program.

Рейтинги та відгуки гравців

Зараз оцінка Автоматичної рейтингової системи (ARS) для Neon Win Casino — 43.4 зі 100, оцінка користувачів — 41 бал (методика та історія — вище). На нашій платформі немає суттєвих скарг гравців на це казино.

Neon Win Casino поки мало обговорюється в коментарях і спільноті. Долучитися до дискусії на форумі можна у цих темах, залишити відгук — на сторінці відгуків.

Створення облікового запису

Реєстрація в онлайн-казино проста; є швидка опція у два кліки. Приймаються гравці з 319 країн (обмеження — у таблиці).

Депозити та виведення коштів

Neon Win Casino підтримує 3 валюти (список валют) з переказами через 3 платіжні системи (варіанти депозиту); мінімальний депозит — 10 EUR. Мінімальне виведення від 10 EUR, виплати через 3 платіжні системи (способи виведення).

Neon Win Casino не підтримує гру на криптовалюту

Ліміти виведення у T&C не зазначені, тому можуть сильно відрізнятися. Казино не пропонує функцію утримання суми виведення. Після верифікації облікового запису заявки на виведення зазвичай обробляються протягом близько 72 год. (з урахуванням вихідні). Під час виведення може знадобитися верифікація особи гравця.

Локалізація та підтримка гравців

Для Neon Win Casino підтримка та локалізовані версії сайту: на сайті та в підтримці доступні 2 мови (деталі). Підтримка гравців — через живий чат, режим 24/7. У нашій системі розгляду скарг представник казино не зареєстрований. Щодо Neon Win Casino, немає жодної скарги.

Належний багаторівневий контроль відповідальної гри не реалізовано.

Бонуси — Neon Win Casino

Програма лояльності Neon Win Casino передбачає широку бонусну політику з промо для нових і постійних гравців. Зараз доступні 3 пропозиції: Бездепозитний бонус, Бонус на депозит, Кешбек бонус.
Повний перелік — у розділі бонусів.

Наш новинний та бонусний 4LUCK Telegram-канал.
Приєднуйтесь!
Оновлено: Сьогодні
Neon Win Casino

Нові безкоштовні слоти

Sugar Megarush
Sugar Megarush
Pragmatic Play
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Xmas Guardians Megaways
Xmas Guardians Megaways
Pragmatic Play
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Monopoly Property Tycoon
Monopoly Property Tycoon
Evolution Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
/
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Disco Balls
Disco Balls
Evolution Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
/
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Lucky Apple x2500
Lucky Apple x2500
3 Oaks Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Power Puff
Power Puff
Red Tiger Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Hogs of Giza
Hogs of Giza
Kalamba
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Penalty Blast
Penalty Blast
Belatra
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Maxline Treasures
Maxline Treasures
Belatra
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
6 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Beez Turn Wild
Beez Turn Wild
Playson
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Дивитись усі
Neon Win Casino

Новини, події, статті

Поставити запитання
Events
0 3 years тому
Грошовий сплеск у турнірі на 50 000 EUR від Barbara Bang
Турнір Сash Splash від провайдера Барбара Бенг Відчуйте різноманітність ігор і заберіть свою частку виграшу у €50,000! Терміни проведення Ця подія [...]
03:00 07.03.24 02:45 17.03.24
Усі події
Neon Win Casino

Казино того ж оператора

Усі казино, керовані тим самим оператором

Нижче наведено казино, керовані тим же оператором і включені в одну групу з Neon Win Casino:

Усі казино під контролем Bugago B.V
Neon Win Casino

Інформація про публікацію

Параметри Розміщено на нашому сайті
Дата додавання 15 лютого 2024 р. о 11:07
Остання редакція 10 лютого 2025 р. о 15:24
Переглядів 352
Neon Win Casino

Автор картки

Параметри Огляд Neon Win Casino підготовлений та опублікований
Публікація 4LUCK Видавець
Автор картки
Перевірено фактчекером LiliyaPlaschova LiliyaPlaschova Головний контент-редактор |
Усі права захищені

Усі бренди та торгові марки, згадані на цій сторінці, належать їх власникам та використовуються виключно з інформаційною метою відповідно до умов сумлінного використання.
4LUCK є незалежним оглядовим порталом і не пов'язаний, не схвалений і не управляється жодним із брендів, описаних на цій сторінці.

Казино

Останні відгуки гравців (0)

Повідомлень поки що немає

На даний момент тут немає жодного коментарю. Ви можете стати першим плакатом.

Залишити свій відгук

Оцінити казино та написати відгук