Betelli Casino

Betelli Casino детальний розбір

#2602 у рейтингу з оцінкою 42/100
Запропонувати редагування
Порівняння
Рейтинг казино
1 812
Відгуків
0
Обговорень
0
Бонусов
0
Слотів
4335
Софтів
19
Представник на сайті
4Luck
Посередник у суперечках
4Luck
Огляд Претензії Слоти Відгуки Обговорення Запитання Події
Обмежено у вашому регіоні
Betelli Casino заборонено у вашій країні

Загальний рейтинг 2026

Рейтинг APC
Користувальницький Рейтинг
Рейтинг думок   +1
+1
0
Зачекайте, будь ласка...
Динаміка оцінок
Betelli Casino

Рейтинг Співтовариства

48
Від 1 учасника

Додати відгук

Експертні оцінки
Яку оцінку експерти поставили Betelli Casino
Поки що жоден із оцінювачів не додав рецензію на Betelli Casino
Оцінки користувача
Яку оцінку давали реальні гравці Betelli Casino?
MariyaKonor
MariyaKonor додав оцінку гравця
3 years тому
4.8 GPs
Betelli Casino

Зведення

Мін депозит
10 EUR
мін. висновок
10 EUR
Депозит та висновок
Умови та ліміти на виведення коштів
Тип казино
Саппорт
24/7
Мови інтерфейсу
Рік заснування
2023
Оператор
Регулювання
Казино у групі
10
Подати скаргу
Betelli Casino

Офіційний сайт

Параметри Картка сайту казино Betelli Casino
Офіційний сайт казино Перейти на сайт
Оператор казино
Ліцензія Betelli Casino Curacao
Номер ліцензії 150615
Сертифікація та Тестування
Софт NetEntNetEntPlay'n GOPlay'n GORelax GamingRelax GamingPlaysonPlaysonBooming GamesBooming GamesYggdrasil GamingYggdrasil GamingRed Tiger GamingRed Tiger GamingEndorphinaEndorphina1x2 Gaming1x2 GamingWazdanWazdanBetsoft GamingBetsoft GamingNoLimit CityNoLimit CityIron Dog StudioIron Dog StudioRed Rake GamingRed Rake Gaming3 Oaks Gaming3 Oaks GamingReevoReevoGamomatGamomatHacksaw GamingHacksaw GamingKalambaKalamba
Провайдери живого казино Evolution GamingEvolution GamingPragmatic PlayPragmatic PlayEzugiEzugi
Підтримувані мови Англійська (EN), Турецька (TR)
Обмеження по країнах Ізраїль (IL), Іспанія (ES), Австралія (AU), Австрія (AT), Бельгія (BE), Великобританія (GB), Естонія (EE), Канада (CA), Нідерландські Карибські острови (AN), Німеччина (DE), Польща (PL), США (US), Словаччина (SK), Угорщина (HU), Франція (FR), Чехія (CZ), Швеція (SE)
Betelli Casino

Депозити, висновки та умови оплати

Параметри Варіанти оплати
Мінімальна сума депозиту 10 EUR
Мінімальна сума зняття 10 EUR
Підтримувані валюти Euro (EUR), Turkish lira (TRY)
Методи депозиту , , ,
Методи виведення , , , ,
Верифікація під час виведення коштів
Холд суми виведення
Умови виведення
ліміїти на висновок 15 000 EUR per month
час очікування виводу 0-72 год.
електронні гаманці 0-24 год.
банківські картки 0-48 год.
банківські рахунки 0-72 год.
виплати у вихідні
Betelli Casino

На мобільному чи комп'ютері

Параметри Ігрова платформа Betelli Casino на мобільному (телефон, смартфон, планшет на Android чи iOS) і на десктопі (завантажуваний або браузерний клієнт)
Мобільна версія
ПК-версія
Завантажувана версія
Живі дилери
Віртуальна реальність
Betelli Casino

Служба підтримки

Параметри Як швидко зв'язатися зі службою підтримки Betelli Casino
Профілактика гральної залежності
Час підтримки 24/7
Живий чат
Месенджери Twitter Instagram Telegram
Підтримка електронною поштою [email protected]
Betelli Casino

Також пропонує

Параметри Додаткові послуги
Інші сервіси , ,
Betelli Casino

Скарги та претензії

Вирішених проблем
0 з 0
Відсоток вирішених
%
Порівн. час життя скарги
Порівн. сума претензії
USD
Немає скарг

Як шкода! Наразі немає опублікованих скарг.

Betelli Casino

Детальний огляд

ІІ-зведення
ChatGPT logo Claude logo Perplexity logo Grok logo Gemini logo
Betelli Casino

Реєстрація та ліцензування — Betelli Casino

Betelli Casino засновано у 2023 році; керується (10 казино в групі), ліцензія (№ ліц. 150615) і не проходить періодичне тестування та сертифікацію.

Платформа та вибір ігор

Заклад працює на власної розробки і пропонує 4335 слотів від 19 розробників. сайт адаптовано для мобільних пристроїв (планшетів і смартфонів на Android та iOS). доступні ігри з живими дилерами (3 провайдера). Ігри казино коректно працюють у всіх сучасних браузерах. Завантажуваний клієнт не надається. Серед додаткових сервісів є , , .

Рейтинги та відгуки гравців

Зараз оцінка Автоматичної рейтингової системи (ARS) для Betelli Casino — 42.4 зі 100, оцінка користувачів — 48 балів (методика та історія — вище). На нашій платформі немає суттєвих скарг гравців на це казино.

Betelli Casino поки мало обговорюється в коментарях і спільноті. Долучитися до дискусії на форумі можна у цих темах, залишити відгук — на сторінці відгуків.

Створення облікового запису

Реєстрація в онлайн-казино проста. Приймаються гравці з 302 країни (обмеження — у таблиці).

Депозити та виведення коштів

Betelli Casino підтримує 2 валюти (список валют) з переказами через 4 платіжні системи (варіанти депозиту); мінімальний депозит — 10 EUR. Мінімальне виведення від 10 EUR, виплати через 5 платіжних систем (способи виведення).

Betelli Casino не підтримує гру на криптовалюту

Ліміти виведення згідно з T&C встановлені так: 15 000 EUR per month. Казино пропонує функцію утримання суми виведення. Після верифікації облікового запису заявки на виведення зазвичай обробляються протягом близько 72 год. (з урахуванням вихідні). Під час виведення може знадобитися верифікація особи гравця.

Локалізація та підтримка гравців

Для Betelli Casino підтримка та локалізовані версії сайту: на сайті та в підтримці доступні 2 мови (деталі). Підтримка гравців — через живий чат, email, месенджери та соціальні мережі, режим 24/7. У нашій системі розгляду скарг представник казино не зареєстрований. Щодо Betelli Casino, немає жодної скарги.

Багаторівневий контроль відповідальної гри реалізовано через набір інструментів самообмеження.

Наш новинний та бонусний 4LUCK Telegram-канал.
Приєднуйтесь!
Оновлено: Сьогодні
Betelli Casino

Нові безкоштовні слоти

3 Piggies of Bank
3 Piggies of Bank
Yggdrasil Gaming
Віддача:
96 %
Волатильність:
Низька
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Spino Football
Spino Football
1x2 Gaming
Віддача:
97 %
Волатильність:
Низька
Барабанів / Ліній:
/
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Throne of Atlantis
Throne of Atlantis
Gamomat
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Vampires: Blood Moon
Vampires: Blood Moon
Booming Games
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Lucky Apple x2500
Lucky Apple x2500
3 Oaks Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Power Puff
Power Puff
Red Tiger Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Million 777 Pot
Million 777 Pot
Red Rake Gaming
Віддача:
95.3 %
Волатильність:
Середня
Барабанів / Ліній:
6 / 1000000
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Wasted
Wasted
NoLimit City
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Joazi Gold
Joazi Gold
Hacksaw Gaming
Віддача:
96.22 %
Волатильність:
Середньо-висока
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Wot’s Cluck’in Down on the farm
Wot’s Cluck’in Down on the farm
Hacksaw Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
7 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Дивитись усі
Betelli Casino

Новини, події, статті

Поставити запитання
Events
0 3 years тому
Зачарованный жемчуг в турнірі на 50 000 EUR від 3 Oaks Gaming
Турнір Enchanted Pearls від провайдера 3 Оакс Гейминг Відчуйте різноманіття ігор і заберіть свою частку з призового фонду в €50,000! Терміни проведенн [...]
03:00 07.03.24 02:59 14.03.24
Усі події
Betelli Casino

Казино того ж оператора

Усі казино, керовані тим самим оператором

Нижче наведено казино, керовані тим же оператором і включені в одну групу з Betelli Casino:

Усі казино під контролем Throne Entertainment B.V.,
Betelli Casino

Інформація про публікацію

Параметри Розміщено на нашому сайті
Дата додавання 4 березня 2024 р. о 13:44
Остання редакція 22 липня 2026 р. о 07:27
Переглядів 124
Betelli Casino

Автор картки

Параметри Огляд Betelli Casino підготовлений та опублікований
Публікація 4LUCK Видавець
Автор картки
Перевірено фактчекером LiliyaPlaschova LiliyaPlaschova Головний контент-редактор |
Усі права захищені

Усі бренди та торгові марки, згадані на цій сторінці, належать їх власникам та використовуються виключно з інформаційною метою відповідно до умов сумлінного використання.
4LUCK є незалежним оглядовим порталом і не пов'язаний, не схвалений і не управляється жодним із брендів, описаних на цій сторінці.

Казино

Останні відгуки гравців (0)

Повідомлень поки що немає

На даний момент тут немає жодного коментарю. Ви можете стати першим плакатом.

Залишити свій відгук

Оцінити казино та написати відгук