Aya Casino

Aya Casino детальний розбір

#3842 у рейтингу з оцінкою 38/100
Запропонувати редагування
Порівняння
Рейтинг казино
1 655
Відгуків
0
Обговорень
2
Бонусов
0
Слотів
1710
Софтів
7
Представник на сайті
4Luck
Посередник у суперечках
4Luck
Огляд Претензії Слоти Відгуки Обговорення Запитання Події
Не ліцензовано
У цього казино немає спеціального дозволу на ведення гральної діяльності.
Проблеми із самообмеженням
Самовідведення від гри або не реалізоване взагалі, або його процес надто сильно й неадекватно ускладнено (з одного боку гравець не може обмежитися одним кліком, а з іншого — розблокування відбувається за першим зверненням у підтримку).

Загальний рейтинг 2026

Рейтинг APC
Користувальницький Рейтинг
Рейтинг думок   +1
+1
0
Зачекайте, будь ласка...
Динаміка оцінок
Aya Casino

Рейтинг Співтовариства

39
Від 1 учасника

Додати відгук

Експертні оцінки
Яку оцінку експерти поставили Aya Casino
Поки що жоден із оцінювачів не додав рецензію на Aya Casino
Оцінки користувача
Яку оцінку давали реальні гравці Aya Casino?
MariyaKonor
MariyaKonor додав оцінку гравця
2 years тому
3.9 GPs
Aya Casino

Зведення

Мін депозит
10 EUR
мін. висновок
10 EUR
Депозит та висновок
Умови та ліміти на виведення коштів
Тип казино
Саппорт
24/7
Мови інтерфейсу
Рік заснування
2020
Оператор
Регулювання
Казино у групі
3
Подати скаргу
Aya Casino

Офіційний сайт

Параметри Картка сайту казино Aya Casino
Офіційний сайт казино Перейти на сайт
Оператор казино
Ліцензія Aya Casino Hidden
Номер ліцензії Не опубліковано
Сертифікація та Тестування
Софт NetEntNetEntEvolution GamingEvolution GamingPragmatic PlayPragmatic PlayRed Tiger GamingRed Tiger GamingBetgames.TVBetgames.TVAGT SoftwareAGT SoftwareReel KingdomReel Kingdom
Провайдери живого казино Evolution GamingEvolution GamingPragmatic PlayPragmatic PlayBetgames.TVBetgames.TV
Підтримувані мови Іспанська (ES), Англійська (EN), Португальська (PT), Французька (FR)
Aya Casino

Депозити, висновки та умови оплати

Параметри Варіанти оплати
Мінімальна сума депозиту 10 EUR
Мінімальна сума зняття 10 EUR
Підтримувані валюти Brazilian real (BRL), Euro (EUR), Japanese yen (JPY), New Zealand dollar (NZD), US Dollar (USD)
Методи депозиту , , , ,
Методи виведення , , , ,
Верифікація під час виведення коштів
Холд суми виведення
Умови виведення
ліміїти на висновок
час очікування виводу 0-72 год.
електронні гаманці 0-24 год.
банківські картки 0-48 год.
банківські рахунки не виробляється
виплати у вихідні
Aya Casino

На мобільному чи комп'ютері

Параметри Ігрова платформа Aya Casino на мобільному (телефон, смартфон, планшет на Android чи iOS) і на десктопі (завантажуваний або браузерний клієнт)
Мобільна версія
ПК-версія
Завантажувана версія
Живі дилери
Віртуальна реальність
Aya Casino

Служба підтримки

Параметри Як швидко зв'язатися зі службою підтримки Aya Casino
Профілактика гральної залежності
Час підтримки 24/7
Живий чат
Підтримка електронною поштою [email protected]
Aya Casino

Також пропонує

Параметри Додаткові послуги
Інші сервіси
Aya Casino

Скарги та претензії

Вирішених проблем
0 з 0
Відсоток вирішених
%
Порівн. час життя скарги
Порівн. сума претензії
USD
Немає скарг

Як шкода! Наразі немає опублікованих скарг.

Aya Casino

Детальний огляд

ІІ-зведення
ChatGPT logo Claude logo Perplexity logo Grok logo Gemini logo
Aya Casino

Реєстрація та ліцензування — Aya Casino

Aya Casino засновано у 2020 році; керується (3 казино в групі), ліцензія (№ ліц. ) і не проходить періодичне тестування та сертифікацію.

Платформа та вибір ігор

Заклад працює на власної розробки і пропонує 1710 слотів від 7 розробників. сайт адаптовано для мобільних пристроїв (планшетів і смартфонів на Android та iOS). доступні ігри з живими дилерами (3 провайдера). Ігри казино коректно працюють у всіх сучасних браузерах. Завантажуваний клієнт не надається. Серед додаткових сервісів є .

Рейтинги та відгуки гравців

Зараз оцінка Автоматичної рейтингової системи (ARS) для Aya Casino — 38.7 зі 100, оцінка користувачів — 39 балів (методика та історія — вище). На нашій платформі немає суттєвих скарг гравців на це казино.

Aya Casino поки мало обговорюється в коментарях і спільноті. Долучитися до дискусії на форумі можна у цих темах, залишити відгук — на сторінці відгуків.

Створення облікового запису

Реєстрація в онлайн-казино проста. Приймаються гравці з 319 країн (обмеження — у таблиці).

Депозити та виведення коштів

Aya Casino підтримує 5 валют (список валют) з переказами через 5 платіжних систем (варіанти депозиту); мінімальний депозит — 10 EUR. Мінімальне виведення від 10 EUR, виплати через 5 платіжних систем (способи виведення).

Aya Casino не підтримує гру на криптовалюту

Ліміти виведення у T&C не зазначені, тому можуть сильно відрізнятися. Казино не пропонує функцію утримання суми виведення. Після верифікації облікового запису заявки на виведення зазвичай обробляються протягом близько 72 год. (з урахуванням вихідні). Під час виведення може знадобитися верифікація особи гравця.

Локалізація та підтримка гравців

Для Aya Casino підтримка та локалізовані версії сайту: на сайті та в підтримці доступні 4 мови (деталі). Підтримка гравців — через живий чат, email, режим 24/7. У нашій системі розгляду скарг представник казино не зареєстрований. Щодо Aya Casino, немає жодної скарги.

Належний багаторівневий контроль відповідальної гри не реалізовано.

Наш новинний та бонусний 4LUCK Telegram-канал.
Приєднуйтесь!
Оновлено: Сьогодні
Aya Casino

Нові безкоштовні слоти

Power Puff
Power Puff
Red Tiger Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Thor's Rage 2
Thor's Rage 2
Red Tiger Gaming
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Sweet Bonanza Pop
Sweet Bonanza Pop
Pragmatic Play
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Super Golden Spins
Super Golden Spins
Pragmatic Play
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Killer Night
Killer Night
Pragmatic Play
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Nunchucks
Nunchucks
NetEnt
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Rat Royal
Rat Royal
Pragmatic Play
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Bounty Cove
Bounty Cove
Red Tiger Gaming
Віддача:
96.07 %
Волатильність:
Висока
Барабанів / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Double Mummy’s Jewels 1000
Double Mummy’s Jewels 1000
Pragmatic Play
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
5 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Zeus vs Hades POP
Zeus vs Hades POP
Pragmatic Play
Віддача:
Волатильність:
Барабанів / Ліній:
3 /
Бонуска / Спини:
/
Купівля бонуски:
Дивитись усі
Aya Casino

Казино того ж оператора

Усі казино, керовані тим самим оператором

Нижче наведено казино, керовані тим же оператором і включені в одну групу з Aya Casino:

Усі казино під контролем Grace Media (Gibraltar) Ltd
Aya Casino

Інформація про публікацію

Параметри Розміщено на нашому сайті
Дата додавання 15 жовтня 2024 р. о 21:55
Остання редакція 30 жовтня 2024 р. о 14:04
Переглядів 165
Aya Casino

Автор картки

Параметри Огляд Aya Casino підготовлений та опублікований
Публікація 4LUCK Видавець
Автор картки
Перевірено фактчекером LiliyaPlaschova LiliyaPlaschova Головний контент-редактор |
Усі права захищені

Усі бренди та торгові марки, згадані на цій сторінці, належать їх власникам та використовуються виключно з інформаційною метою відповідно до умов сумлінного використання.
4LUCK є незалежним оглядовим порталом і не пов'язаний, не схвалений і не управляється жодним із брендів, описаних на цій сторінці.

Aya Casino

Активні обговорення на форумі

Ранг
14
Репутація
1 352
Публікації
3 322
Передплатники
4
Реєстрація
24 лют. 2022 р.
sarokin116, 16 жовтня 2024 р.
Я там ще не зареган, щас в** відкрию і перейду за посиланням гляну яке казино і зарегаюсь

Тримай нас у курсі на кожному етапі, бро. 

0
0
0  
Зачекайте, будь ласка...
avatar-19917
Skilled
Ранг
7
Репутація
229
Публікації
506
Передплатники
0
Реєстрація
30 трав. 2019 р.

Я там ще не зареєстрований, щас в** відкрию і перейду по посиланню гляну що за казино і зареєструюсь

0
0
0  
Зачекайте, будь ласка...
Обговорення Aya Casino на форумі
Казино

Останні відгуки гравців (0)

Повідомлень поки що немає

На даний момент тут немає жодного коментарю. Ви можете стати першим плакатом.

Залишити свій відгук

Оцінити казино та написати відгук